YENİ DÜNYA DÜZENİ DOSYASI /// YENİ DÜNYADA YENİ İNSAN MODELİ : ÇİPLİ İNSANOĞLU


Küreselcilerin yeni dünya düzeni projesinde insanoğluna ÇİP takarak kontrol etmeyi planladığını hemen herkes duymuştur. #AronRusso bunu ilk deşifre(!) ettiğinde kıyamet kopmuştu, bir kaç yıl sonra da kanserden öldü.

Sorun şu ki, aslında ortada deşifre edilen hiç birşey yoktu. Aron’un bu açıklaması (planlı bir şekilde) algıyı yönlendirip, esas projeyi devreye sokmak ve bunu "Teknoloji" olarak insanlara sunmaktı. Sözde deşifre edilen projenin ütopik olmasının sebebi de buydu zaten. Çünkü kimse vücuduna çip takılmasına asla izin vermezdi. Artık insanlar bu iğrenç projeyi öğrenmiş ve büyük bir felaketten kurtulmuştu(!)

Ancak sonra,
AKILLI(!) ismi ile başlayan; Telefonlar, Saatler, Tabletler, Gözlükler, Bileklikler, Arabalar, Kameralar, Televizyonlar, Bilgisayarlar vesaire yapıldı ve müthiş pazarlama teknikleri ile insanoğlunun olmazsa olmazı birer teknoloji ürünü olarak hayatımızda hızla yerini aldı. Zaten yabancı olmadığımız teknolojiler ilerletildiği için bu gelişim sürecini sıradan gördük. Çip falan da yoktu hem(!)

Sahi, o çiplerle yapılmak istenen neydi ki?
Bizi kontrol altına almak mı? Nerede olduğumuzdan istedikleri an haberdar olmak mı? Bizi rahatça izlemek? Özel hayatlarımıza girmek? Hemen her türlü maddi/manevi bilgimize ve hatta yüzümüzün geometrik kodlarına dahi sahip olmak? Kısacası hayatımıza tamamen hakim olmak mıydı?

YAPTILAR ZATEN.

Hem de öyle güzel yaptılar ki, bunu gündelik hayatta kullandığımız, kendi paramızla erken alabilmek için sıralara girdiğimiz, bazen haftalarca bekleyip ve hatta satışa sunulduğu ilk gün birbirimizi dahi ezdiğimiz tüm teknoloji(!) ürünleri ile yaptılar.

Gün geçtikçe hepimize daha fazla hakim oluyorlar ve emin olun bunu ilk etapta hayal ettiklerinden çok daha iyi başardılar, başarıyorlar.
Kısacası evet, vücudumuzda kesinlikle ÇİP yok. Ancak hepimiz artık her türlü bilgilerimiz ellerinde olan, gayet kontrol edebildikleri birer köleyiz. Hiç varolmayacak çiplerin hedefi de buydu zaten.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: