KOMPLO TEORİLERİ : Amerika’yı Korkutan Siyah Helikopterler


komplo

1990’lı yıllarda Amerikan halkında oldukça korkutan siyah helikopterler komplosu, biraz modası geçmiş olsada dünya komplo senaryolarını en ünlülerinden biridir.

Hayal ürünü gibi görünse de aslında gerçek yönleri olan bu teoriye göre Soğuk savaş döneminde Birleşmiş Milletler, Amerika’yı denetlemek için radara yakalanmayan, süper teknolojik siyah helikopterleri gökyüzünde uçuruyordu. Bu gizli siyah helikopterlerde ki ajanlar suikastler, teknik takip, adam kaçırma, Sabotaj gibi pek çok gizli eylemi kimseye duyurmadan yapıyordu.

Darbelere Bile sembol olan siyah helikopterler, Ayrıca UFO teorileriyle ilişkilendirilmiştir. Amerika’nın 51. bölgedeki UFO teknolojilerinden yararlanarak bu süper teknolojik siyah helikopterleri tasarladı.

Bu siyah helikopterlerin Aslında Birleşmiş Milletler tarafından değil Amerika tarafından kullanıldığı ve hükümet aleyhinde haberler yapan, tutum takınan ve gizli dosyaları araştıran kişilerin ajanlar tarafından bu siyah helikopterler vasıtasıyla kaçırıldığı iddia edilmektedir.

Siyah helikopterler komplosu Amerika’nın bilinçaltında oldukça büyük bir yer edinmiştir. Pek çok film, dizi, şarkı sözünde siyah helikopterler geçmektedir. 1997 yapımı Mel Gibson’ın başrolünde oynadığı Komplo Teorisi filminde, siyah helikopterlerin gökyüzünde uçtuğu görülmektedir. Ayrıca Amerika’da gizli işleri araştıranlar için "Şimdi bahçene bir siyah helikopteri inecek" şeklinde bir şehir efsanesi de türemiştir. Sanal ortamda siyah helikopterlerin görüldüğü ve gerçekten bu Gizli işleri yaptığına dair pek çok paylaşım bulunmaktadır. Hatta siyah helikopterlerin videolarının YouTube‘a amatörce yüklendiği de görülmektedir.

Aslında biraz geçmişte kalan bir olay gibi görünsede siyah helikopterlere hala inananların sayısı az değildir. Bugün teknik takip ve Adam izleme için biraz eski moda bir olay gibi görünebilir siyah helikopterler. Çünkü günümüz sanal ortamında insanları izlemek ve yaptıklarını takip etmek için böyle cihazların yerine internet Ortamı daha kolay bir yöntemdir. Ancak adam kaçırma ve gizli işler için siyah helikopterler kullanılabilir bir araç olarak görülmektedir. Ancak siyah helikopterlerin varlığı kesin olarak kanıtlanmamıştır ve hala bilinç altlarında siyah helikopterlerin kendilerini kaçıracağı korkusu devam etmektedir.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: