EMPERYALİZM DOSYASI : EMPERYALİST ODAKLARIN KİŞİLERİ KULLANMA AMAÇLI YÖNTEMLERİ


İLETEN : TAMER OLGUN

EMPERYALİST ODAKLARIN KİŞİLERİ KULLANMA AMAÇLI YÖNTEMLERİ

Emperyalist odaklar kişilerin zaaflarından yararlanma yoluyla eleman kazanırlar.Kişisel zaaflardan bir tanesi kadınlar için yakışıklı erkekler,erkekler için güzel kadınlar olabilir. Genelde ülkemiz örneğinde olduğu gibi insanların doyumsuzluklarından bir tanesi de para ve varsıl olma tutkusudur.Para bir çok işe yarar.Sınıf atlamakta, ev, yazlık, araba vb.mülkler edinmenize yarar.Paranın bir diğer işlevi ise itibar kazanmanızdır.Parayla güç elde edersiniz.Parayla yapmak istediğiniz bir çok şeyi yapabilirsiniz.Para size ayni zamanda güç sağlar.

Elbette emperyalizmin kullanmayı düşündüğü kesimlerin en önemli öğesi ülkenin entellektüel ve aydın kesimidir.Bu tertipte yer alan insanlara kariyer ve prestijli işler sağlanır.Çünkü toplumun bu kesimi yurttaşlara rehber olabilir ve onları politik olarak yönlendirebilir.Emperyalizm bütün bu yöntemlerle sizin bazı kuruntularınıza da yanıt verir.Size sağlanan bu olanaklarla toplumun seçkin kesimisinizdir.Toplumun yazılı olmayan kurallarına tabisinizdir.Size bilindik yerlerde itibar ederler.Her yerde öncelikli kişilersinizdir.

Emperyalizm elbette herkesi teslim alamaz.Yukarıdaki yöntemler işe yaramıyorsa sizin toplum içindeki itibarınızı yok etme yoluna gider.Sizi sürekli olarak karalar.Bu karalamalar iftira dahil akla gelebilecek bir çok yöntemle yapılır.Bu itibar infazlarının en basit olanlardan bazıları hakkınızda olumsuz karşılanacak dedikodulardır.

Eğer bu yöntem sizi yıldırmadıysa, o zaman bir takım tertipler ve kumpaslar devreye girer. Sizi tecavüz, sübyancılık vb. yüz kızartıcı suçlamalara yol açabilecek tertiplerle tuzak kurarlar. Bir diğeri-bilhassa erkekler için- sizin isteminiz dışında ırzınıza geçerler.(Her iki yöntem de itibar infazlarında sıklıkla kullanıldığı için hamam, ılıca, kaplıca vb. hizmet veren yerlere gitmeyiniz.Yaz tatilinde yeni tanıştığınız, veya size güven vermeyen insanların yat ve kotra vb. içkili partilerine katılmayınız.)

Bütün bu tuzaklardan kurtuldunuz.O zaman yok edilmeyi hakettiniz.Evinizin dışında yemek, çay, kahve vb. ihtiyaçlarınızı sizin için güvenli olan mekanlarda gideriniz.Bilmediğiniz, tanımadığınız kişilerin ikramlarını kibarca geri çeviriniz.Bilmediğiniz yerlerde yemek yemeyiniz.Çay kahve bira vs.içmeyiniz. Kalabalık yerlerden kaçınınız.(Kalabalık çarşılar, Disko vb.eğlence yerleri gibi.)

Emperyalizm bütün bunları neden yapar?

Sizi sansasyon yaratacak eylemlerde kullanabilirler.

Sizi suikastçı olarak kullanabilirler.

Sizi ajan provakatör olarak kullanabilirler.

Dernek,vakıf, kulüp, parti, sivil toplum kuruluşu.vb. yerlerde yönetimin ele geçirilmesinde kullanabilirler.

Dergi ve gazetelerde, internet sitelerinde, internet sayfalarında provokatif, kışkırtıcı yazılar yazdırabilirler.

Yine sayılan yerlerde kitleyi yanlış yönlendirmenizi sağlıyabilirler.Bunun için doğru savların içine ustaca yanlış savları da katmanızı,dolayısıyla kitlenin güveni kazanmanız konusunda sizi yönlendirirler.Vb.Vb.

SUİKASTLER ve ALINMASI OLANAKLI ÖNLEMLER

Emperyalist odaklar sizi yok etmeye karar vermiş olabilirler.Geçmişte yapılmış bazı suikast yöntemlerinin ışığında konu hakkında bilgilenmenizi ve önlemlerinizi almanızı öğütlerim.

1*Kaos ortamında silahlı saldırı.

2*Binek arabanızın altına yerleştirilecek bomba.

3*Kalabalık yerlerde infaz.

4*Yemek ve İçkiye katılan zehir.

5*Hastalık yapıcı biyolojik saldırı.

6*Adresinize gönderilen kargo içinde bomba.

Emperyalist odaklar sizi teknik takip(GSM cihazınızın numarasından) nokta atışıyla bulabilirler.Bunu göz önünde bulundurunuz.

Evinizden çıkarken çevrede yabancı olup olmadığını kontrol ediniz.

Binek arabanızı kullanmadan önce bilhassa altını kontrol ediniz.

Kalabalık yerlerde zorunlu olmadıkça bulunmayınız.

Yemek ve içecek ihtiyaçlarınızı güvendiğiniz ve bildik yerlerde gideriniz.

Beklemediğiniz veya siparişini vermediğiniz kargo tanıdıktan bile gelse teslim almayınız.

1950 yılında deneysel fizik alanında bir dizi buluş istihbarat örgütlerinde infazlarda kullanılmak üzere kullanılmaya başlandı.Nikola Tesla geliştirdiği yaklaşık 300 elektronik cihazın patentini almıştır.Öldüğünde ef-bi-ay onu bilim tarihinden silmek için özel çaba sarfetmiştir.Bir çoğumuz Nikola Tesla’nın buluşlarından yararlanmaktayız fakat cihazın kimin tarafından icad edildiğini bilmeyiz.(Örneğin:Alternatif Akım Motorları, Elektronik cihazlar için uzaktan kumanda cihazı, Mikrodalga aygıtları,kablosuz olarak işlev gören elektronik cihazlar.Radyo ve Televizyon.vb.

İstihbarat Örgütleri için üretilen elektronik saldırı cihazlarından biri olan ve Betatron adı verilen cihaz, elektromanyetik bandın bütün dalga boylarına sahiptir.En etkili olanı taşınabilir özellikte olanıdır.Ayrıca atımlı ve süreğen Laser özellikleri ile çeşitlendirilmiştir.

Saldırı infaz amaçlı veya yıldırma amaçlı kullanılabilir.Kullanımı kolaydır.Toprak delici tomografi fizik engelleri(duvar vs.) aşarak sizin hassas ve yaşamsal organlarınıza ulaşır.(Kalp, beyin, gırtlak hayalar,beyincik,gözler gibi organlarınız)Hedef alınan organınız laser işaretleyici ile sabitlenir.

İnfaz mikrodalga veya süreğen laser kullanılarak sağlanır.

Betatron’un özellikleri:

1*Elektromanyetik band ayarı yapılır.(Cihaz istenilen dalga boyuna getirilir.)

2*Akım şiddeti ayarı yapılır.

3*Genellikle tercih edilen mikrodalgadır.Bazen mor ötesi de kullanılır.(Bu dalga boyunda ciltte yanıklar oluşacağından iz kalma olasılığı vardır.)

4*Tercih Laser ise silah önce aktive edilir, daha sonra hedef organa pompalanır.

5*Bu özellikler dışında aygıtta laser işaretleyici,Toprak delici tomografi,ve röntgen özelliklerde bulunur.

Silahın etkisinden tamamıyla kaçınmak mümkün olmasa da dalga karıştırıcı Jammer kullanılabilir. Önemli olan toprak delici tomografi özelliğinin elimine edilmesi olmalıdır.Sizin yerinizin ve konumunuzun farkedilmememesi gerekir.Jammer laser özelliğe karşı etkili değildir.Lasere karşı en basit ve ucuz korunma yöntemi siyah çöp poşetlerinden yapılacak giyilebilir bir giysi üretmek ve kullanmaktır. Siyah emici özelliktedir.Sonuç olarak bir noktaya odaklanmış ve senkronize edilmiş ışık demeti söz konusudur.Foton karakterli olduğundan elektrik yükü yoktur.Önceleri sert alimünyum yansıtıcı aynalar kullanılmış fakat bu malzeme verimli olmamıştır.

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: