MK ULTRA PROJESİ /// PROF. DR. NEVZAT TARHAN : Zihin Kontrolü Mümkün mü ?


Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan Zihin kontrolüne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Zihin kontrolünü herkes yapabilir

Zihin kontrolü hayatımızın her alanında var. Birbirlerin duygusal yakınlık hisseden herkesin arasında var. Zihin kontrolü istihbarat örgütleri tarafından yapıldığı zannediliyor. Empati diye bilinen beceride beyindeki nü dalgaları üretiliyor, empati okuyan kişi nü dalgalarını okuyabiliyor, otistiklerde böyle bir ilişki yoktur. Zihin kontrolü karşılıklı iletişime geçmiş herkes yapabilir.

Duvarın arkasındaki olanı görmek, kartlarda olanı görmek yeni keşfedildi. Parapsikoloji laboratuvarlarında yapılan deneylerde ses, ışık olmadığı bir yerde bir taraf alıcı bir taraf verici olmayı isterse zihin bilgi aktarmayı başarabiliyor. Günlük yaşantıda görüyoruz, konuşurken telepati vardır, konuşurken karşı tarafın ne düşündüğünü hissedersin. Bir kişi aklına gelir bir bakarsın karşına geliverir bu gibi şeyler olabilir, daha çok tanıdığın insanlar arasında bu bağ daha kuvvetlidir.

Aralarında güçlü duygusu olan kişiler ne kadar uzak olursa olsun birbirlerini hissederler, anne çocuk arasında veya ikizler arasında bu gibi duygular hissedilebiliyor burada iki tarafında duygusal yoğunlukta olması gereklidir.

Hipnoz örtülü hafızadır

Hipnozda ise hipnoz olacak kişi ile hipnoz olan kişi arasında güven ilişkisi çok önemli. Hipnozda ayrık bir beyin çalışması oluşuyor. Hipnozda otomatik pilot gibidir. Bir anlamda hipnoz örtülü hafızadır, bilgisayardaki harddisk gibi her zaman değil istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Hipnoza girilen kişiye sadece izin verildiği konularda hipnoz yaparsınız, hipnoz olan kişiye üstünü başını çıkar dediğiniz zaman o kişi bunu yapmaz çünkü buna hazırlanmamıştır.

Hipnotik telkin yapılan kişilere elinde yandı diye telkin yapılırsa o bölgede yangın olmasa ama biz beyin elin yanıyor dersek o bölge su toplar, beynimiz böyle çalışır. Hipnoz bir bilimdir ama daha çok sanattır.

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: