DUYURU : Daha iyi bir yayın politikası için takipçilerimizle tanışmak istiyoruz, lütfen ek’teki formu doldurup yollayınız.


Değerli Üyelerimiz Merhaba;

Kurulduğumuz Haziran 2007 tarihinden bugüne kadar üyelerimizle on binlerce farklı paylaşım yaparak, sansürlenmemiş en doğru ve kapsamlı bilgileri sizlere aktarmaya gayret ettik. Tabi doğal olarak vazgeçmeyeceğimiz Kemalist çizgimizden ödün vermediğimizden dolayı zaman zaman AB-D güdümlü AKP, BDP ve bilumum yandaş odaklar tarafından protesto edildik, çoğu zaman da şikayet edildik. Hatta bu şikayetler o kadar ileri gitti ki 5 adet bloğumuz, 1 adet facebook hesabımız ve 1 adet twitter hesabımız ABD istihbaratı yönlendirmeli yerli resmi işbirlikçiler tarafından kapatıldı.

Atatürk’e hakaret eden twitter ve facebook hesaplarını takibe alıp sorumlularını savcılığa verdiğimiz de ve bunlar hakkında resmi kovuşturma işlemi başlatılınca bundan da bazı kesimler rahatsızlık duydu ve yine grubumuzu saçma sapan tehditlerle yıldırmaya çalıştılar. Artık “bir gün hesabını vereceksiniz, öldüreceğiz” diyenler mi ararsınız “evinize uyuşturucu saklayıp ihbar edeceğiz” diyenler mi ararsınız, saçma sapan bir çok şekilde tehditlere maruz kaldık ama hiçbir zaman NE AKP DERİN DEVLETİ’NE – NE AB-D GÜDÜMLÜ RESMİ İŞBİRLİKÇİLERİNE – NE DE PKK İTLERİNE boyun eğmedik ve eğmeyeceğiz.

Sizleri KEMALİST ÇİZGİMİZDEN taviz vermeden sansürsüz net bilgilerle aydınlatmaya devam edeceğiz.

Çünkü meşhur bir siyasinin TBMM kürsüsünde söylediği gibi biz de kefenimizi üzerimize giyip dolaşıyoruz. Ama o siyasiden farklı olarak biz giymeden önce abdest de alıyoruz, o abdestsiz geziyor o başka J

Şaka bir yana hiçbir şeyden korkumuz olmadığını sanıyoruz şu ana kadar ki yayın politikamızdan ve paylaşımlarımızdan anlamışsınızdır.

Hiçbir medya kurumu derin AKP’den, derin FETÖ Örgütünden tek kelime edemezken hatta yalakalıkta sınır tanımazken biz derin AKP VE ŞUREK’ASI hakkında, Feto ve cemaati hakkında en sansürsüz yazılar yayınladık. En kapsamlı videoları paylaştık. Bundan en ufak bir geri adım atmadık, korkmadık ve çekinmedik. Zira bizim Doğan Medyası gibi patronumuz AKP ile “al takke ver külah” ihale alış verişinde bulunmuyor. Çalık Medyası gibi vergi borcu silinsin diye AKP’nin bir taraflarını yalamıyor. Bizim kurucu üyemiz Erkut bey alnının teri ile devlete önemli istihbari hizmetlerde bulunmuş, Ergenekon kumpası ile suçsuz yere 3 sene 1 hafta hapis yatırılmış bir istihbarat emektarı.

Yani AKP’nin talimatı ile Maliye Bakanlığının teftişine sokabileceği şirketleri ve bazı veliahtlar gibi gemicikleri, AKP’nin Genel Müdürleri gibi 4,5 milyon Dolar yüklü ayakkabı kutuları yok. Ortadirek sade bir vatandaş, ve kıt kaynağı olmasına rağmen halkın gerçekleri öğrenme düsturuna inanarak ve gecesini gündüzüne katarak vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam ediyor.

ÖZEL BÜRO GRUBU, Sözde Ermeni Soykırımı konusunda tüm dünya çapında bilgilendirme projesini yürütüyor. Dileyenler bu proje hakkında buradan (tıklayın) detaylı bilgi alabilirler. Bu kapsamda yapılan çalışmaların büyük bir kısmını kendi imkanlarıyla karşılıyor. Bir kısmı ise grup yöneticilerinin vefakarca verdikleri destekten sağlanıyor. Sırası gelmişken destek veren yöneticilerimize ve yurtsever üyelerimize, Araştırma DVD Setleri’mizden satın alarak bu projenin devamına katkı sağlayan tüm takipçilerimize tekrar teşekkür ederiz.

Eğer Araştırma DVD Setleri’mizi ileride satın alacak üyelerimiz olursa şunu bilsinler ki, buradan gelen para SÖZDE SOYKIRIM konusunda yurt dışına yapılan e-posta bilgilendirme çalışması için harcanmıştır. Bu çalışmayı yürütmek için yurt dışında bir server kiralanmış ve 2016 yılında gönderilen 358,000 e-posta bu server üzerinden yapılmıştır. Buradan ve buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Değerli Üyelerimiz,

Bu kısacık girişten sonra asıl sizinle paylaşmak istediğimiz konu şudur.

Biz ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak paylaşımlarımızı sizlerle yapmaktan çok büyük keyif alıyoruz, mutlu oluyoruz. Ama aynı zamanda sizlerle İNTERAKTİF bir ilişkiye girmekte istiyoruz. Yani kısacası sizleri tanımak ve paylaşımlarımız hakkında ne düşündüğünüzü, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı merak ediyoruz.

Bu amaçla bir İLETİŞİM FORMU oluşturduk. Ve sizden ricamız bu iletişim formundaki ilgili yerleri doldurarak aşağıda bulunan e-posta adresimize göndermeniz.

Böylece sizlerin mail adresini, cep numaranızı, twitter ve facebook hesaplarını bileceğiz ve sizlerle sürekli iletişimde olacağız. Duyurularımızı anında sizlerle paylaşabileceğiz. Sizlerin paylaşımlarından biz haberdar olacağız. Eğer sizler de önemli bir konu veya kampanya paylaşırsanız bizler de bu emeğinize destek verebileceğiz.

Bu şekilde takipçilerimizle olan mesafenin daha kısalacağına inanıyoruz.

İletişim Formu ek’tedir.

Lütfen doldurduktan sonra ozel – buro @ isnet . net . tr adresimize gönderiniz.

Teşekkür ederiz.

Yusuf ÖZBEK

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Yöneticisi

[status draft]

OZEL BURO ISTIHBARAT GRUBU UYE ILETISIM FORMU.xls

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: