DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU CHAT & KONFERANS ODASI HİZMETİNİZE GİRDİ /// Link : www.oz elburoistihbarat.com


Değerli Yurtseverler,

03.09.2016 itibariyle, tüm yurtseverlerin ve takipçilerimizin, ister kendi aralarında isterse ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Yönetimi ile sohbet etmesi ve önemli konularda on line fikir alış verişi yapabilmesi için CHAT & KONFERANS ODASI’nı hizmete soktuk.

CHAT & KONFERANS ODASI’na bağlanmak için lütfen buraya tıklayın.

Oda ID Numarası : 5641114967

Not :ÖZEL BÜRO GRUBU Yönetimi ile görüşmek isterseniz lütfen önceden mail atıp görüşmek istediğiniz günü ve saati yazın. Çünkü her zaman müsait olamıyoruz. Üyelerimiz kendi aralarında görüntülü sohbet etmek isterse ilgili programı kurarak odamızda sohbet edebilirler.

Değerli Yurtseverler,

ARAMIZA KATILAN YENİ YURTSEVER KARDEŞLERİMİZE HOŞ GELDİN DİYORUZ. MAIL GRUBUMUZDAN TÜM GÜNCEL OLAYLARI, SİYASİ, İSTİHBARİ, GÜVENLİK, TERÖR FAALİYETLERİNİ, TARİH, KOMPLO TEORİLERİ, STRATEJİ, MİZAH, TEKNOLOJİ, BİLİŞİM, YENİ DÜNYA DÜZENİ VE İLLUMİNATİ GİBİ GİZEM İÇEREN KONULARI ANLIK OLARAK TAKİP EDEBİLME ŞANSINIZ VAR.

G-MAIL ADRESİNİZLE 2 DAKİKA İÇİNDE ÜYE OLABİLİRSİNİZ. LİNKİ : Buraya tıklayın.

BUNUN DIŞINDA BU PAYLAŞIMLARDAN ÖNEMLİ GÖRDÜKLERİMİZİ WHATSAPP LİSTEMİZDEN DE TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. BURADA BULUNAN TÜM YURTSEVERLERİ AYIRT ETMEKSİZİN DEĞERLİ BİR KARDEŞİMİZ OLARAK GÖRÜYORUZ. BU NEDENLE YAZI VE PAYLAŞIMLARA YORUM YAPARKEN KIRICI BİR ÜSLUP İÇİNDE OLMAYACAĞINIZA EMİNİZ. TARTIŞIRKEN HEPİMİZİN AYNI HEDEF VE DEĞERLER İÇİNDE OLDUĞUMUZUN BİLİNCİNDE OLURSAK DAHA KALİTELİ BİR PAYLAŞIM LİSTESİ OLUŞTURMUŞ OLURUZ.

Unutmayalım ki bu listeyi ve CHAT & KONFERANS ODASI’nı değerli yurtsever kardeşlerimize, ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak önemli gördüğümüz konuları anlık olarak hemen iletebilmek için kurduk.

Değerli Yurtseverler,

Aşağıdaki kurallara uymayan üyelerimizi ne yazık ki chat & konferans odamızdan, WHATSAP LİSTE’mizden ve mail gruplarımızdan ihraç etmek zorundayız. Çünkü ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’nun iletişim ve paylaşım seviyesine özen göstermek ve kaliteli bir düzeyde tutmak öncelikle grup yönetiminin sonra üyelerimizin sorumluluğu içindedir. Doğru, kapsamlı, ilginç ve araştırma odaklı paylaşımlarımızı yaparken lütfen bu kurallara riayet edelim. Düşünce Özgürlüğü ilkemizdir ancak başka bir bireyin özgürlük alanı ile sınırlıdır.

1) Bölücü, yıkıcı, irticai, ırkçı, etnik ayrımcı, faşist içerikli iletiler ve konuşmalar,

2) İllegal Propaganda içerikli iletiler ve konuşmalar, (Parti ayırmaksızın tüm siyasi parti propagandaları)

3) Yoğun şekilde paylaşılan Reklamlar (Dozajında olmak ve grup konuları ile ilgili olmak kaydıyla bazı reklamlara izin verilebilir)

4) İftira, hakaret, TEHDİT ve küfür içerikli iletiler ve konuşmalar, (Herhangi bir üyeyi tehdit eden başka bir üyemiz kesinlikle ihraç edilir ve attığı tehdit mesajları server’ımızda barındırıldığından Savcılık makamlarına yazılı olarak ulaştırılır. Bu konuda hiçbir tavizimiz yoktur. Tüm üyelerin liste içindeyken birbirlerine medeni sınırlar içinde davranmaları mecburidir. Kurala uymayanlar ihraç edilir ve ban’lanır)

5) Yalan, sahtecilik içerikli iletiler ve konuşmalar,

6) Spam türü iletiler ve konuşmalar,

7) Pornografik içerikli iletiler ve konuşmalar onaylanmaz ve bu iletileri gönderen üyeler süresiz ihraç edilir.

8) Grup genelinde sohbet etmek (Whatsapp listemiz için geçerlidir)

(Eğer uzun uzadıya sohbet etmek isterseniz lütfen muhatabınızın özeline yazın. Çünkü diğer üyelerden bu konuda yoğun şikayet alıyoruz. Diğer üyelerin de iletişim kalitesini korumak biz Yönetimin sorumluluğundadır. Bu nedenle bu kuralımızı anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz)

Chat & Konferans Odası’nda kurallar dahilinde her türlü fikrinizi tartışabilirsiniz.

9) Hanım liste üyelerini rahatsız etmek (Rahatsız eden üyeler süresiz ihraç edilir)

10) Grup genelinde sürekli ve abartılı şekilde video, resim ve yazı göndermek. (Biz liste üyelerinin grup konularına ve paylaşılan makale ve videolara ilişkin yorum yapmalarını ve listemizin daha kaliteli bir iletişim hattı olmasına katkı vermesini bekliyoruz)

NOT : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’nun faaliyetleri internet ile sınırlıdır. Bu nedenle art niyetli kişilerden kendinizi sakınınız. İnternet bir gayya kutusu. Tahmin edebileceğiniz gibi internette İyi niyetli kişiler olduğu gibi kötü niyetli kişilerde bulunuyor. Bu nedenle kendisini "ÖZEL BÜRO ELEMANIYIM" yada "ÖZEL BÜRO ADINA ÇALIŞIYORUM" diye tanıtabilecek art niyetli kişiler çıkabilir. Grubumuz bünyesinde yer alan hiç bir arkadaşımız kendisini bu şekilde tanıtamaz. Tanıtması yasaktır. Grup adına kamuoyu, basın yada resmi kurumlarla iletişim kurma yetkisi sadece Grup Sözcü’sündedir. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız Savcılık birimlerini harekete geçirmek için lütfen tarafımıza bilgi verin.

Mutlu paylaşımlar dileriz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: