BOP DOSYASI : Büyük Ortadoğu Projesi (!)


BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ(!)

Ek’te PDF Dosyası şeklinde sunulan kitap Prof. Dr. Mahir KAYNAK ve Doç. Dr. Emin GÜRSES ile farklı zamanlarda yapılmış, 3 ayrı röportajdan oluşan rapor kitaplaştırılmıştır.

Birinci Röportaj: Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)ne genel bakış, Prof. Dr. Mahir KAYNAK’ın sorulara yanıtı,

İkinci Röportaj: Prof. Dr. Mahir KAYNAK ve Doç. Dr. Emin GÜRSES’in Yahudilerle Hıristiyanlık arasında geçen çatışmanın nedenleri ve yaptıkları analizi, (20 Y.Y. başlarından itibaren Yahudiler ve Hıristiyanlar; iktisadi, siyasi ve askeri alanda işbirliği içinde içinde olup, tüm dünya tarihi boyunca görülmedik şekilde Türklüğe, Müslümanlığa karşı işbirliği içinde oldukları, anlatılanların tam tersine (İlgi kitap dahil) tamamen az önce arz ettiğim gibi özellikle siyasi ve askeri yönden tam bir görüş ve işbirliği içinde olduklarını, aralarında hiçbir konuda sorun bulunmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Y.M.)

Üçüncü Röportaj: Her iki bilim adamının “Uluslararası terörü, amacını, bundan sonra izlenecek seyri” değerlendirmeleridir.

BOP’un bir İsrail Projesi; Dinleri Birleştirmek, Sınırları Ortadan Kaldırmak, “Tek Din, Tek Dünya Egemenliği” plan/projesi olduğunu bu Siyonist projeyi uygulamada, hayata geçirmede, her zaman, her operasyonda yaptığı gibi ABD’yi kullandığını görmekteyiz.

Kitap okunduğunda Siyonist projenin farklı yönlerden analiz edildiğini kitabın hazırlanmasında doğru bilgi ve kaynaklardan faydalanıldığını göreceğiz.

İsrail’in Dünya Egemenliğini amaçlayan şer projesinde (BOP Projesi) ABD’yi maşa olarak kullandığını bir kez daha hatırlatmak isteriz. Dünya krallığı, dünya efendisi olan arzusu (ki bu istek muharref (tahrif edilmiş, bozulmuş) Tevrat’ta geçmektedir, İsrail’in tarih sahnesinde gözükmesinden beri, tüm dinler tarihi boyunca bilinen bir gerçektir.

İsrail’in, Ortadoğu, tüm dünya siyasetinde, ekonomi ve askeri yapılanmasında oldukça etkili olduğu her ne kadar kitapta tam değinilmese de bilinen bir gerçektir.

Kitapta her ne kadar mevcut konu proje (BOP Projesi) TÜRKİYE, Ortadoğu ve Avrupa’nın çok azı kadar sınırlı kalsa, gösterilse bile tüm dünya devletlerinin hepsini kapsadığını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Bilgilerinize sunarım.

Selam ve saygılarımla.

Yakup MUSA

28.10.2016

EKİ :

LİNK : https://derinistihbarat.files.wordpress.com/2012/08/buyuk-ortadogu-projesi.pdf

BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ (MAHİR KAYNAK EMİN GÜRSES).doc

Reklamlar

Etiketlendi:,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: