DUYURU : MK ULTRA MAĞDURLARI İÇİN JAMMER GSM KESİCİ /// PİYASADAKİ EN KALİTELİ MOBİL JAMME RLAR


Değerli Yurtseverler,

Elimizdeki tüm imkanlarla MK ULTRA & TELEGRAM teknolojisi hakkında tüm kaynakları tarayarak (resmi belgeler dahil) edindiğimiz bilgi ve bulguları sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda çözüm önerilerimizi de bu kapsamda mağdur olduğunu iddia eden tüm vatandaşlarımızla paylaşıyoruz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU, bu konu yani bu teknoloji ULUSAL GÜVENLİĞİ ilgilendirdiği için konuya dahil olmuş durumda.

2001 yılından itibaren tüm iddiaları kapsamlı olarak araştırıyoruz. Elimizden geldiğince bilgimiz dahilinde tüm mağdurlara 7/24 ücretsiz olarak REHBERLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ veriyoruz. Aynı zamanda MK ULTRA & TELEGRAM GOOGLE MAIL GRUBU’muz (Şu anda 270 mağdur üye bulunuyor), FACEBOOK GRUBUMUZ (Şu anda 1,360 takipçi bulunuyor) ve WHATSAPP LİSTE’miz (Şu anda 35 mağdur üye bulunuyor) üzerinden bu teknolojiye dair güncel haber ve bilgileri ve çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz. Mağdurların kendi aralarında tartışabilmelerini ve sohbet etmelerini temin ediyoruz.

Bunun yanı sıra, ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm koruma ürünlerini düzenli olarak araştırıyoruz ve hangi ürün faydalı ise bu ürünlerin ithal iznini alıp mağdurların kullanımına sunmaya çalışıyoruz. Gönül isterdi ki tüm bu koruma ürünlerini, Avukatlık masraflarını ve diğer giderleri kendi bütçemizden karşılayalım ve mağdurların hizmetine bedelsiz olarak sunalım.

Ancak, 2008 yılında Ergenekon Operasyonu başlayınca Grup Sözcümüz İstihbarat Uzmanı Erkut Ersoy dava kapsamında göz altına alındı ve 3 sene 1 hafta Silivri Cezaevinde hapis yatırıldı. Bu dönemde daha önce devletten aldığımız tüm destek ve yardımlar kesildi. Şu anda tek gelir kaynağımız sizlere 5 yıllık araştırma sonucunda sunduğumuz ARŞİV ve VİDEO DVD SETLERİ. Bunun dışında maalesef bir gelir kaynağımız bulunmuyor. Bu kısıtlı bütçemizle de bu ürünleri bedelsiz vermemiz imkansız. Ancak, ileride tekrar devlet desteği alırsak ilk işimiz tüm koruma ürünlerini ve hukuki destekleri bedelsiz olarak sunmak olacaktır.

1. Eğer, tarafımıza başvuran ve mağdur olduğunu iddia eden kişi, istihbarat kurumlarının kendisi hakkında teknik takip uygulaması yaptığını düşünüyorsa, talep etmesi halinde cüzi bir ücret mukabilinde Avukat aracılığı ile Savcılık Dilekçesinin hazırlanmasını sağlıyoruz. BİLGİ EDİNME KANUNU tüm Türk Vatandaşlarının yararlanabildiği bir kanundur. İsteyen vatandaşımız, bu kanun çerçevesinde resmi kurumlara, kendisini ilgilendiren kanuni bir durum hakkında soru sorma hakkına sahiptir.

2. Ayrıca, ABD’den ithal izni aldığımız DEFENDER CİHAZI’nı talep eden tüm mağdurlar için ithal edebiliyoruz. Bu cihaz sadece MK ULTRA & TELEGRAM MAĞDURLARI için üretilmiş, nano teknolojik özel bir üründür. ABD satış fiyatı 495 USD’dir. (Kargo bedeli 39 USD’dir). Talep eden mağdurlar için toplam 534 USD’ye getirtebiliyoruz. Ne işe yaradığı hakkında bilgi almak isterseniz lütfen BURAYA tıklayınız.

3. Yine ayrıca, ABD’li bir nano teknoloji firmasının MK ULTRA & TELEGRAM MAĞDURLARI için ürettiği giyilebilen, ELF ve radyasyon geçirmeyen özel giysi ve şapkaları da talep edilmesi halinde ithal edebiliyoruz. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

4. Yine ayrıca, yurtdışında bulunan bir nano teknoloji firmasının MK ULTRA & TELEGRAM MAĞDURLARI için ürettiği ELF dalgaları (Elektro manyetik Frekans Sinyalleri) ölçüm ve analiz cihazı’nı (Ürün kısaltması LFA’dır) da mağdurların kullanımına sunuyoruz. Bu cihaz ile bulunduğunuz her mekanda, ister evinizde, ister iş yerinizde yada yazlığınızda bulunduğunuz ortamın ELF dalga ölçümünü kolayca yapabilirsiniz. Her gün düzenli olarak ölçüm yapma imkanınız var. Eğer ölçümlerinizde çok yoğun bir dalga tespit ederseniz korunma amacıyla DEFENDER cihazı satın alabilirsiniz. Low Frequency Analyser (LFA) ürünü hakkında detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

5. Yine ayrıca, yurtdışında bulunan bazı teknoloji firmasının MK ULTRA & TELEGRAM MAĞDURLARI için ürettiği 3 adet farklı JAMMERmodelini de mağdurların kullanımına sunuyoruz.

ÖZEL BÜRO NOTU :

1. BU ÜRÜNLER DEFENDER CİHAZI İLE BERABER KULLANILDIĞINDA ÇOK DAHA ETKİLİDİR ANCAK DEFENDER CİHAZI OLMADAN DA ÇOK GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ. DEFENDER CİHAZI MK ULTRA MAĞDURLARI İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞTİR VE JAMMER DEĞİLDİR. AYRICA JAMMER CİHAZI ALMAK İSTERSENİZ SİZLER İÇİN İTHAL ETTİĞİMİZ 3 FARKLI JAMMER MODELİNİ AŞAĞIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

2. ELEKTRONİK KORUMA ÜRÜNLERİ SADECE GPS, 3G-4G VE ELF DALGALARINDAN KORUNMAK İÇİN FAYDALIDIR. EĞER SORUNUNUZ PSİKOLOJİK İSE BU ÜRÜNLERİN SİZLERE BİR FAYDASI OLMAZ. BU NEDENLE CİHAZLARI SATIN ALMADAN ÖNCE TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR PSİKİYATRİ HASTANESİNDE KONTROLDEN GEÇMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.

3. CİHAZLARI SİPARİŞ ETMENİZ HALİNDE (JAMMER’LAR İÇİN) 1-2 HAFTA, (DEFENDER İÇİN) 2-3 HAFTA İÇİNDE GETİRTEBİLİRİZ.

4. SİPARİŞLER FİRMANIN STOKLARI İLE SINIRLIDIR.

5. BAZI ÜRÜNLER DOLAR FİYATI İLE FİYATLANDIRILMIŞTIR. DOLAR KURUNDAKİ DALGALANMALAR ÜRÜN FİYATINA ARTI YADA EKSİ OLARAK YANSITILACAKTIR.

6. KARGO BEDELLERİ FİYATA DAHİLDİR.

7. TALEP ETTİĞİNİZ ÜRÜNÜN BEDELİNİ AŞAĞIDAKİ HESAP NUMARAMIZA HAVALE/EFT YAPTIKTAN SONRA LÜTFEN SİPARİŞ İÇİN 0539-570-2295 NOLU HATTIMIZA SMS ATINIZ.

ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR130001000318629404435001

İlk ürün, Jammer Gsm Kesici – KDV Dahil : 1,310 TL

CEP TİPİ JAMMER ÖZELLİKLERİ

Etki alanı : 50 m2

Etkilediği frekanslar : GSM 900 / DCS 1800 / 3G 2100

Etkilediği frekans aralıkları : 925-960 Mhz / 1805-1880 Mhz / 2110-2170 Mhz

Çıkış gücü : 0.5 Watt

Çalışma süresi : Tek şarjla 120 dk – Şarja takılı vaziyette 24 saat

Ağırlık : 68 gr ( batarya dahil)

Renk : Siyah

Boyut : 90 x 50 x 15 mm

Anten : Antensiz

Batarya : 4.2 V Şarj edilebilir Li-on pil

Aksesuar : 1 x Şarj adaptörü – 1 x Araç şarj adaptörü – 1 x 4.2 V Li-on pil

ÖNEMLİ : Cep telefonu görünümündeki bu Jammer yaklaşık 50 m2 alanda etkili olup 3G dahil tüm cep telefonlarını bloke eder. Cihazı araç çakmaklığına ve elektrik prizine takılı olarak 24 saat kesintisiz çalıştırabilirsiniz. Cihaz antensizdir ve piyasadaki en ufak ve en kaliteli taşınabilir jammer diyebiliriz.

2. ürün, TX MultiBand Profesyonel Mobil Jammer – KDV Dahil : 2,948 TL (1 USD : 2,9571 TL’DEN HESAPLANMIŞTIR)

ABD FİYATI : 997 USD

Genel ve Teknik Özellikler

• Şarzlı ve taşınabilir, pratik kullanımlı,

• 30-40 m2’lik küçük ölçekli yerler ve kişisel güvenlik için ideal,

• GSM 800 – 900 – 1800 – 2.4 Ghz Wi-Fi – Bluetooth ve Kablosuz Gizli Kamera Engelleyici,

• Casus Gsm dinleme cihazlarını bloke eder,

• Cep Telefonu sinyal takibi ile Uydudan Yer Tespitine karşı (koordinat belirleme) en iyi taşınabilir engelleyicidir.

• Baz istasyonunun yakınlığı ve gelen sinyal gücü mesafeyi (+ – % 30/40) değiştirebilir.

Enerji : DC Adaptör (12v)

Batarya : 12V 1600 mAh Dahili Lithium Batarya

Etki Alanı : (5 -20) metre

Etkili Alan : ~ 40 M²

Şarj Dolum Süresi : İlk dolumda 12 saat şarj edilmesi gerekmektedir. Diğer zamanlarda max. 3-4 saat yeterlidir.

Şarj Süresi : Tam dolum yapıldığında 60 – 90 dk kullanım yapılabilir. Cihazın Şarjı azaldığında etki alanının da azalacağı göz önünde bulundurulmalıdır.

Frekans : 900 MHz, 1800 MHZ, 2100-2200 Mhz, 2400 Mhz

Yayın Gücü : 3 Watt

Ölçüleri :113X64X32 mm

Ağırlık : 300 gr

Kutu İçeriği :

1 Mobil Modülatör Ana Ünitesi

1 Adet AC / DC adaptör (100-240V-50/60Hz 0.4A – Çikis +12V— 2A)

1 Araç Çakmak Şarj Adaptörü

4 Adet Anten

Kullanımda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

* Cihaz kullanımında verimli çalışabilmesi için şarjı tam doldurmanız gerekmektedir.

* Cihaz dairesel – küresel etki yaptığından kullanımda bu durum göz önünde bulundurulmalıdır.

* Cihazın önünde engelleyici hiç bir madde bulunmamalıdır.

* Antenlerin sıkıldığından emin olunmalıdır. Antenler gereğinden fazla sıkılmamalıdır.

* Etki alanını belirleyebilmek için Baz istasyonunun cihazın bulunduğu yere yakınlığı göz önünde bulundurulmalıdır.

* Duvarlar, kirişler ve kolonlar kalınlığına bağlı olarak etki alanını görünür derecede düşürmektedir.

* Baz istasyonu yakın olan yerlerde cihazın etki alanı görülür derecede düşmektedir.

* Cihazın etkili olabilmesi için yerden en az 1 Metre yüksekte olmalıdır.

* Cihazın sinyal gücünü ve etki alanını iyi tespit etmeli ve kullanılacak alanın dışına taşırmamaya DİKKAT edilmelidir.

ÖNEMLİ

* Cihazı maksimum verimde kullanmak için cihaz lazım olunduğunda kullanılmalıdır.

* Cihaz kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutulmalıdır. Uzun süreli kullanımlarda 60 dakikada bir 3 – 5 dk kapatılarak dinlendirilmelidir.

3. ürün, SFX11 Mobil Jammer – KDV Dahil : 1,450 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

100 – 150 m2 alandaki tüm cep telefonu frekanslarını bloke edebilen taşınabilir güçlü jammer modelimiz

Etki Alanı: 100 – 150 m2

Etkilediği frekanslar: CDMA 800 / GSM 900 / DCS 1800 / CDMA 1900 / 3G 2100

Etkilediği frekans aralıkları: 850 – 894 Mhz / 925 – 960 Mhz / 1805 – 1880 Mhz / 1900 – 1990 Mhz / 2110-2170 Mhz

Çıkış Gücü: 2.7 Watt

Çalışma Süresi: 1-2 saat ( güç kaynağına bağlı olarak 24 saat )

Ağırlık: 300 gr

Renk: Metal

Boyut: 110x62x30mm

Batarya : 12V DC

Ayrıca doğal bir radyasyon emici olarak evinizde mümkünse her odada saksı içinde kaktüs bitkisi bulundurmanız bu yoğunluğu azaltacak etkenlerden biridir. Bulunduğunuz ortamı sık sık havalandırmakta çok faydalı bir yöntemdir. Yine kişisel olarak sağlığınıza vereceğiniz önem de bu yoğunluğu azaltacak etkili bir yöntemdir. Örneğin OMEGA açısından zengin olan Somon ve Ton balığı ve Proteinli, lifli gıdaları sık sık tüketmek beslenmenizin zenginliğini artırır ve vücudun bağışıklık sistemini yükseltir. Düzenli olarak sık duş almak ta vücuttaki toksinlerin atılması itibariyle yararlıdır. Yine aynı şekilde vitamin takviyesi yapmakta oldukça fayda sağlar. Yine bununla beraber boyun ve baş bölgesine düzenli aralıklarla masaj yaptırmak ta vücutta biriken ELF tortularının atılmasında etkilidir. Ancak mutlaka sertifikalı masörlerden bu hizmeti almalısınız. Ucuz olur düşüncesiyle ehil olmayan kişilere kesinlikle masaj yaptırmayınız.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: