MK ULTRA PROJESİ : N. EVLERİNDE (IŞIK EVLERİNDE) CIA ZİHİN KONTROLÜ OPERASYONLARI


N’CİLER (FETOCULAR) NEDEN BU KONUYLA ÇOK İLGİLENDİLER?

N. EVLERİNDE (IŞIK EVLERİNDE) CIA ZİHİN KONTROLÜ OPERASYONLARI

Şeriatçı N’cilerin bazılarına N. Evlerinde, CIA, DIA ve NSA kökenli Zihin Kontrolü operasyonları yapılmış olma ihtimalini bildikleri ve konunun boyutları konusunda emin olamadıkları için bu konularla çok ilgilendiler; çünkü uzaktan böyle bir zihin kontrolü mekanizmasının olup olmadığı bu gruplar tarafından en çok sorulan soruydu. Aslında bazı N.ciler başlarına o evlerde birşeyler geldiğinin bilincindeydiler, ama adını telaffuz edemiyorlardı. N. Evlerinde N.cilere yabancı istihbarat birimleri tarafından sanrı gördürücü maddeler verilmiş olma olasılığı sanırım hepsini korkutmaktadır ve araştırmacı yazar Aytunç Altındal, Dr. Necip Hablemitoğlu’nun ve diğer istihbaratçıların söylediği gibi bu evlerde yabancı istihbarat örgütleri Zihin Kontrolü operasyonları yapmıştı.

Bu konuda ilk saptamaları yapan değerli araştırıcı, yazar Aytunç Altındal[1] ve rahmetli Dr. Necip Hablemitoğlu’dur. N.cilerin evlerinde CIA kökenli halüsinojenlerin ve olası diğer tekniklerin deneklerden ve müritlerden habersiz, gizlice operasyonal amaçlarla kullanılmış olma ihtimalini benimle Amerika’dayken haberleşen Necip Hablemitoğlu ile 1999’da birlikte düşünmüştük. Bu kanıya o deneyimlerden geçen bazı kişilerle konuştuktan sonra varmıştık. Ayrıca kimyasal yöntemlerin haricinde başka yöntemler de kullanılmış olabilirdi. Ama bu evlerden geçenlerin bir kısmının sağlıklı bir psikolojide olduğunu söylemek zordur. Konu Adli Tıp yapılarına intikal edip de bu operasyonlar günün birinde açığa çıktığında, bu evlerden geçmiş kişilerin yönetici olmalarının yasaklanıp, yasaklanmayacağı gündeme gelebilir.

1956-2006 arasında tam kırk yıl boyunca CIA’in bu tip operasyonları Türkiye’de ve diğer ülkelerde sürdürmüş olma ihtimali vardır. Uzun süre kendine has dini külliyatlarını okuyan kişilerden bazıları bir gece ansızın, ermektedirler (!). Yani bir gece içeceklerine veya veya kutsal bir yiyeceğe FBH oluşturucu bir madde katılmış olabilir (bu herkes veya her N. Evi için geçerli değildir!); ya da bu kişiler bir psikoz (KONTROLLÜ PSİKOZ) geçirmektedirler.

Bahsedilen etkileri rahmetli Necip Hablemitoğlu ile birlikte tartışmıştık. Bu operasyonlarda bilinen veya hiç bilinmeyen ve mistik hezeyanlara, psikoza yol açıcı psikotomimetik (psikoz oluşturucu) maddeler olabileceği konusunu konuşmuştuk; bilmediğimiz başka yöntemler de uygulanıyor olabilirdi! Etkilerin bir kısmı Cumhuriyet Gazetesinin ilk sayfasında bile çıkmış, bir mistik psikozu andıran ifadeler, N. evlerinde yaşayan kişiler tarafından anlatılmıştı. Öyle ki, ‘tavanın aniden açılması, bir merdiven sarkması, Melekleri görmek, birden erdiğine inanmak, kutsal yaratıklarla irtibata geçmek, Allah ile konuşmak!’

Bu konuda bilgisi olan, deneyim yaşamış kişiler ve itirafta bulunmak isteyen bizlerle temas kurabilir.

Daha sonra konuyu detaylı araştırınca benzer operasyonların başka ülkelerde de yapılmış olabileceğini gördük. Bu kimyasal zihin kontrolü operasyonlarında mistik bir takım deneyimler yaşayan kişilerin temelde hissettikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Zaman algısının değişmesi (LSD, THC, İbogain vb. veya psikoz)

Güçlü bir mistik deneyim (LSD, Psilosibin, Meskalin vb. veya mistik psikoz )

Melekler ve Allah, Saidi Kürd-i veya Şeyh ile konuşmak (LSD, psilosibin vb. veya psikoz)

Cisimlerin boyutlarında değişiklik (LSD veya diğer halüsinojenler veya psikoz)

Ses duymak (psikoz veya temporal bölgede etkisi güçlü halüsinojenler veya psikoz, şizofreniform reaksiyon, psikozda ve şizofrenide en sık görülen ses duymadır.)

Ortamın aydınlanması, farklı ışıkların görülmesi, yazıların veya duvardaki resimlerin canlanması (LSD veya psilosibin veya psikoz)

Kendini çok yetkin hissetmek, Görevi olduğunu ve Tanrı tarafından bir görevle görevlendirildiğini düşünmek (yüksek doz metamfetamin, LSD, DOM, Psilosibin, Meskalin vb.veya Psikoz)

Kendini ermiş hissetmek (LSD, ibogain vb. veya psikoz)

Geçmişe gitmek, geçmişteki olguları veya olayları hatırlamak (LSD, ibogain, THC, bu etki pek psikozda görülmez)

Daha sonra bu eğitimlerden geçmiş bazı kişiler benzer deneyimler anlattılar. Bazıları yukarıdaki kadar keskin belirtiler vermeseler de, daha hafif, orta derecede farklı bilinç halleri yaşayan ve tüm hayatı değişiyor, tarikata tamamen bağlanıyorlardı. Ayrıca N.’cilerin en büyük özellikleri Amerikancı olmalarıydı. Amerika’dan vazgeçemiyorlardı. İlerdeki çalışmalarda bu olayların detaylarına fazlasıyla değineceğiz.

Araştırmacı, yazar ve gizli örgüt uzmanı Aytunç Altındal ile Şeriatçı Cemaatlerin Birer CIA Operasyonu Olduğuna Dair Söyleşi[2]:

Soru: Dinci Cemaatlerde ve Türkiye’de kimyasal veya başka yöntemlerle Zihin Kontrolü operasyonları yapılıp yapılmadığı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Aytunç Altındal: Konuyu 1970’li yıllardan beri izleyen bir araştırıcı olarak Türkiye’de bu operasyoların yapıldığını söylebilirim. Özellikle bahsettiğiniz N. Evlerinde bu operasyonların yapıldığını ve X. Efendiye bile bazı drogların gizlice verilmiş olabileceğini düşünüyorum.

Soru: Bu konudaki bilgileri nasıl elde ettiniz?

Aytunç Altındal: 1992 veya 1993 yılında hükümetin başbakanının başdanışmanı K.Y. beni aramıştı bir tarikatın lideri X. Efendiyle görüşür müsün diye? Bir kaç kez reddetmeme rağmen sonunda başbakanın talebi üzerine kabul ettim. Bu kişiyle görüştüm. Bu konudaki tibbi deneyime sahip kişilerle de konuştuğum üzere, bu şahısa sürekli drog verilmiş olma ihtimali çok muhtemeldi. Adama ‘nasılsın?’ diyince, ‘saatin ne güzel!’ diyince bile başlıyordu ağlamaya, ya bu adam psikiyatrik bir vak’a dedim, ya da birileri bunu ilaçlıyor. Normal bir psikoloji değildi bu! Kendisiyle normal bir diyalog kurmak bile mümkün değildi. Bu cemaati daha sonra incelediğimizde, N. Evleri dediğiniz evlerde benzeri kimyasal ve diğer zihin kontrolü operasyonları yapılmış olma ihtimalinin kuvvetle muhtemal olduğunu düşünüyorum.

Soru: Sizce Türkiye’de CIA’in Zihin Kontrolü Operasyonları yapıldı mı hiç?

Aytunç Altındal: 1968-1970’lerde Phoenix operasyonu adı altındaki bir operasyonu zaten keşfetmiştik. Bu konuda iki Amerikalı yakalanmıştı, üzerlerinde LSD ve diğer bazı haplar vardı. Hiç birşey yapılmadan serbest bırakıldılar, Türkiye bu maddelerin ne olduğunu çözemedi. Çözseydi de bir şey yapmazlardı. O dönemlerde başlamışlardı Türkiye’de kimyasal veya diğer yöntemlerle zihin kontrolü operasyonları yapmaya.

Soru: Sizce N. Evlerinde ve dinci bazı tarikatlarda insanlarda zihin kontrolü operasyonları yapmak maksadıyla, halüsinojenler ve diğer maddeler kullanılmış olabilir mi?

Aytunç Altındal: Evet, ben N. Evlerinde ve bu tip yabancı istihbarat birimleri tarafından kontrol edilen ve Türkiye’nin düşmanı haline getirilmiş olan bazı tarikat ve cemaatlerde bu tip maddelerin ve tekniklerin denenmiş olduğunu düşünüyorum!

Reklamlar

Etiketlendi:, , , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: