MK ULTRA PROJESİ : ZİHİN KONTROLÜ & MONARCH PROGRAMLAMA & MK ULTRA


ÖZEL BÜRO NOTU : ALINTI YAPTIĞIMIZ BU YAZIDA, YAZAR TARAFINDAN ARGO BİR ÜSLUP KULLANILMIŞTIR. BU NEDENLE OKUYUCULARIMIZDAN YAZAR ADINA ÖZÜR DİLERİZ. ANCAK İLGİNÇ BİR YAZI OLDUĞU İÇİN ORJNALLİĞİNİ BOZMADAN PAYLAŞMA KARARI VERDİK. BİLGİNİZE SUNARIZ.

Monarch Programlama , gizli amaçlar için çok sayıda kuruluşun kullandığı bir zihin kontrol yöntemidir.

Bu proje CIA tarafından MK-ULTRA adıyla geliştirilen, zihin kontrol programı askerler ve siviller üzerinde kullanılmıştır. Yöntemleri şaşırtacak derecede sadist olan ( tamamen kurbanı travmatize etmek amaçlı ) ve asıl amacı, işleyici tarafından istenen herhangi bir eylemi gerçekleştirmek için tetiklenebilir bir köle oluşturmaktır.

Böyle sembolize edilebilir. Maskeler alter kişilikleri temsil ediyor. Alter kişilik , zihin kontrole uğrayan kölelerin birden fazla olan kişilikleridir. Monarch kelebeği ise zihin kontrole uğrayan kölelerin sembolüdür.

Vanessa’nın ensesinde Monarch kelebeğinin dövmesi mevcut.

Monarch programlaması Satanic Ritüel Taciz ve Çoklu Kişilik Bozukluğuunsurları içeren bir zihin kontrol tekniğidir. Köleler içinde tetiklenen ve eylemciler tarafından programlanabilir alter kişilik oluşturmak için, psikoloji, nöroloji ve gizli ritüeller bir arada kullanılır. Monarch köleliği askerî , seks köleliği ve eğlence endüstrisi gibi alanlarda, dünyadaki elit aileler ile bağlantılı bazı kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

Zihin kontrol yakın tarihte keşfedilmiş birşey değil. Daha önceleri bunların yapıldığına dair bulgular mevcut. Zihin işlemek için okültizmin kullanımına referans veren ilk yazı Mısır Ölüler Kitabı’dır. Bunun sonucunda köleleştirme ( travma yaratmak için ) işkence ve yıldırma yöntemleri ve bugünün gizli toplulukları tarafından derlenip iksir ( ilaçlar ) kullanımı, büyü ( hipnoz ) kullanımını açıklar.

Zihin kontrolünün modern anlamda bir bilim haline gelmesi ancak 20. yüzyılda olmuştur.

Travma temelli zihin kontrol üzerine ilk sistemli çalışmalardan biri Nazi toplama kamplarında çalışan bir hekim olan Josef Mengele adındaki bir orospu evladı tarafından yapılmıştır. Mengele, “Ölüm meleği” olarak adlandırılmaktaydı. Çocuklar dahil olmak üzere kamptaki insanlar üzerinde tüyler ürpertici deneyler yapması bunun sebebidir.

1935 yılından bir resim

Mengele esir kamplarında, özellikle ikizler üzerinde insanlık dışı deneyler yapmıştır. Çünkü kendisinin uzmanlık alanı ikizlerdi. Bu zihin kontrollerin sonucunda başarılı olanların kimisi suikastçi kimisi ise seks kölesi oldu.

Açığa çıkmış MK-ULTRA belgesi,

1950’lerin başından itibaren MK-ULTRA projesinde denek olarak Amerika ve Kanada vatandaşları kullanıldı. 1960’a kadar bu proje sürdü. Yayınlanmış kanıtlarda MK-ULTRA bireyin, zihinsel durumlarını işlemek, ilaç ve diğer kimyasalları kullanmak, duyusal yoksunluk yaratmak, sözel ve fiziksel olarak istismar dahil olmak üzere beyin fonksiyonlarını değiştirmek gibi birçok şeyin kullanıldığı bir projedir.

Ancak MK-ULTRA kapsamında şiddet, elektroşok, fiziksel ve ruhsal işkenceye maruz kalan denekler oldu.

Açığa çıkan bir denek.

Zihin kontrole uğrayıp hayatta kalanlar özel terapist yardımı ile hayata tutunmaya çalışmış. Tutunamayanların birçoğu intihar etmiş ve bazıları ise yaptıklarını hatırlayamayacak hale gelmişlerdir. Birçoğuda işleyicilerinin elinde kalıp suikastçi, seks kölesi ve onlardan biraz daha şanslı olanlar ise ünlü birer sözde sanatçı olmuştur. Bu sözde sanatçılar ise eğlence endüstrisinde mükemmel bir kukla olmuştur.

Bazı deneklerde dayanılmaz bir acıyla karşılaşıldığında programcılar elektroşok, işkence, kötü muamele, zihin oyunları kullanımı, gerçeklikten uzaklaştırma çabaları yoğun bir travmaya neden olmuştur.

Günümüzde Monarch Zihin Kontrolü gizlice çeşitli amaçlar için çeşitli gruplar ve kuruluşlar tarafından kullanılıyor. Bu gruplar olarak belirttiklerim ise Yeni Dünya Düzeni‘nin omurgasını oluşturan elit aileleridir.

Monarch Zihin Kontrolü’nün isim kökü Monarch kelebeğine dayanmaktadır. Monarch kelebeği, solucan olarak ( gelişmemiş bir potansiyeli temsil eden ) yaşama başlar. Bir süre sonra güzel bir kelebeğe dönüşür ( programlama ) .

Buyrun bahsettiğimiz o güzel kelebek.

Monarch Zihin Kontrolü’nün insanlık dışı uygulamalarını aşamaları

Kurban, köle olarak adlandırılır. İşleyici yani programlayan ise tanrı niteliğindedir. David Guetta & Nicki Minaj – Turn Me On klibinde tam olarak bu işlenmektedir. Programlama uygulanan kişilerin %75’i kadındır çünkü erkeğe göre acıya karşı daha hoşgörülüdür. Travma yaratarak kölelerde alter kişilik oluşturma amaçlanmıştır.

Uygulama aşamalarına geçelim.

1. Suistimal ve işkence

2.Kutu, Kafes, Tabut veya mezar ( genellikle hava almak için açılan bir delik veya oksijen tüpü ile)

3.Halat ve zincir ile bağlama ( çalgı olan bağlama değil tabiki hehe. )

4. Buzlu su altında kalma, kimyasal yanma, aşırı sıcak ve soğuk

5.Cİldin üst kısımlarında kabuklanma

6.Göz kamaştıran ışık

7.Elektroşok

8.Kan, idrar, dışkı ve et gibi vücut sıvı ve maddelerinin zorla alımı

9.Ağrılı pozisyonlarda bulunma. ( başaşağı tutma vb. )

10.Açlık , susuzluk

11.Uyku yoksunluğu

12. Sıkıştırma ( basınç uygulama, ağırlıklar arasında bırakma vb. )

13.İllüzyon, konfüzyon (sersemleme) , amnezi ( hafıza kaybı ) oluşturmak için ilaçlar veya intravenöz kullanmak

14.Korku, tiksinti için yılan, örümcek, kurtçuk gibi hayvanlar kullanma

15.Ölüme yakın deneyimler ( boğulma vb. )

16.Genellikle bıçaklarla insanlara ve hayvanlara istismar. Bazen zorla buna şahitlik ettirme

17.Kölelik zorlaması

18.Kurban hamile ise bebek kurban edilmek veya köleleştirmek için alınır

19.Ruhsal istismar, taciz , ruhlar veya cinler tarafından kontrol edilme

20.Yahudi – Hristiyan gibi dinlerin inanışlarına saygısızlık, şeytana tapınma

21.Kurbanlara Tanrı’nın kötü olduğunu ikna etme

22.Deney, işkence , fiziksel ve ruhsal istismar

23.Köleliğe zorlamak için tehdit amaçlı aile, arkadaş veya evcil hayvan kurban edilmesi

24.Olmayan gerçeklikleri kanıtlamak için sanal gerçeklik kullanımı

Bunların kullanımı ile alter kişilikler oluşuyor ve kölenin bedeninde birden fazla ruh barınabiliyor. Yaşadığı tramvalardan ötürü ve alter kişilik barındırması sebebiyle ne yaptığını bilememezlik sürekli rüyada olma durumunda kalıyorlar. Bunlardan kurtulmak için yıllarca terapistler tarafından müdahale edilmesi gerekiyorki her zaman olumlu sonuç vermesi mümkün olmuyor sonucu ise intihar veya uyuşturucu bağımlılığıyla son buluyor. Genellikle bu uygulamalardan geçen kölelerin neredeyse tamamı kısa zaman içinde uyuşturucu bağımlısı oluyor. Kölelikten kurtulanlar veya kurtulmaya çabalayanlar ise ilahi dinlere büyük ilgi gösteriyor. Örneğin MJ’nin ölmeden önce müslüman olduğu söylentisi vardı ne kadarı doğru tam olarak bilemiyorum piçler.

Kişilik bölünmesi alter kişiliğin yan sanayisi gibi oluyor ki bunları bize uyguluyorlar. Bahsettiklerimin daha basit hali bu tabiki. Bu kadar ağır travmalara yol açmıyor. Ama bilinçaltına etkisi de kısmen oluyor haliyle. Kişilik bölünmesini “İç Dünya” oluşturarak bize uyguluyorlar. Klipler, filmler ( özellikle Walt Disney ), peri masalları gibi araçları kullanarak programlama yapabiliyorlar. Bu görsel ve işitsel ögeler ile görüntüler ve semboller kullanarak programlama sürecini geliştiriyorlar. Köleleri programlamak için filmlerde ve kliplerde en çok kullanılan görüntüler çeşitli ağaçlar, Kabalistik ağacı, sonsuz döngüler, eski semboller ve harfler, örümcek ağları, aynalar, cam kırılması, maske, kaleler, labirentler, iblisler, kelebekler, saat camları,

saatler ve robotlar kullanılır. Bilinçaltı ve nöro-linguistik programlama kullanılarak nüfuzun çoğunluğunu duyarsızlaştırmak amaçlanmıştır.

Çizgi filmler ve çocuklara yönelik olan Disney filmlerinde çocukları hipnoz ediyorlar. Pinokyo, Oz büyücüsü, Alice Harikalar diyarında, Uyuyan güzel adındaki çizgi film görünümlü olmasına rağmen gerilim filminden farksız şeylerdir. Nasıl mı yapıyorlar? Örneğin Oz Büyücüsü’nde gökkuşağı üzerindeyken “mutlu yer” tanımı yapılıp bilinçaltına yerleştirilir. Travmadaki köleler dayanılmaz ağrılardan kaçınılası bir yer olarak orayı görür.

Monarch Programlama seviyeleri köle “fonksiyonu” tanımlamak ve onlarla ilişkili Elektroensefalografi ( EEG ) beyin dalgalarını isimlendirmektir.

Beyin dalgalarının izlenmesi.

Beta : Cinsel programlanmadır ( seks köleliği ) . Ahlaki inançları ortadan kaldırır ve engellenmeden yoksun ilkel iç güdüler ile hareket edilmesi sağlanır. Kedi baskılı giysiler bunun en önemli göstergelerindendir. Nicki Minaj buna en belirgin örnektir.

Alpha : Genel, düzenli uygulama olarak bilinir. Önemli ölçüde arttırılmış fiziksel güç, inanılmaz görme keskinliği ve belirgin bir şekilde bellek tutma içerir.Düşüncelerime göre elit aile üyeleri bu şekilde bir programlama altındadır.

Delta : Katil programlama olarak bilinir. Özel operasyonlar için ajanlar veya elit askerlerin yetiştirilmesi için kullanılır. Adrenalin ve kontrollü saldırganlık belirgin özelliğidir. Denekler korku yoksunudur. Kendini yok etme ve intihar talimatlarını sorunsuz yerine getirmektedirler. İzlediğiniz birçok filmde bunların örneklerine rastlamış olmanız mümkün.

Theta : Psişik programlama sayılır. Tam olarak bilgi edinemedim bunun hakkında ama elektornik cihazları psişik güçlerle kullanmayı sağladığını okudum doğruluğu hakkında bir fikrim yok.

Bu bahsettiklerimi bizlere, mükemmel programlama teknikleri ile kitlesel medya araçlarıyla kitlesel ölçekte uyguluyorlar. Yukarıda bahsettiğim gibi Bilinçaltı ve nöro-linguistik programlama kullanılarak nüfuzun çoğunluğunu duyarsızlaştırmak amaçlanmıştır. Amaçlarına neredeyse tamamen ulaştılar. Herşeye duyarsızız artık. Aslında hiç olağan olmayan şeyleri hiç abes kaçmıyorcasına olağanmış gibi tavır takınıyoruz.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

One thought on “MK ULTRA PROJESİ : ZİHİN KONTROLÜ & MONARCH PROGRAMLAMA & MK ULTRA

  1. Aysel 6 Kasım 2016, 12:47 Reply

    Bunu vicdansizca nasil yapiyorlar neden devletimiz buna sessiz neden kalıyor bircok mağdur insan var bu konuda bende dahil olmak üzere.. yokmu bunun caresi….allah yardımcımız olsun….

    Beğen

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: