MK ULTRA PROJESİ : Ve komplo teorisi gerçek oldu


Avustralya hükümetinin sağlık sistemi gereçesi ile vatandaşlarının bedenlerine mikro çip implantı uygulayacağı bildirilmişti. Görünen o ki, bu süreç artık başladı…

2010 yılında CBS kanalının bir haberinde Avustralya hükümetinin sağlık sistemi gereçesi ile vatandaşlarının bedenlerine mikro çip implantı uygulayacağı bildirilmişti.

Görünen o ki, bu süreç artık başladı. Hükümet tarafından hazırlanan reklam kampanyasında bu çip implant uygulamasının kişileri ‘süper insanlar’ haline getireceği ve insanların bu uygulama için adeta yalvardıkları propagandası yapılıyor.

News.com.au’da yapılan reklamların başlığı şu şekilde, ‘Avustralya halkı süper insan mikroçip teknolojisini kucaklıyor.’

Propaganda reklam ve haber içeriklerinde, bedenine mikroçip implant uygulamasını kabul eden insanların, ”süper insanlar gibi kapıları ve ışıkları dokunmadan açıp kapatabilecekleri” söylemi öne çıkarılıyor. Uygulamayı kabul edenlerin anahtarlık ve kart taşıma yükünden kurtulacakları, kredi kartı şifresine daha fazla ihtiyaç duymayacakları söyleniyor.

Uygulanan çipler sadece bir pirinç tanesi boyutunda ve el bölgesine, baş parmak ve işaret parmağı arasındaki etli kısıma uygulanıyor, kişi gündelik hayatında çipin varlığını asla hissetmiyor. Çip uygulamasının fiyatı 80-140 dolar arası değişebiliyor.

Uygulanacak çip teknolojisi sağlık sisteminde kullanılacağı gibi, kişilerin makinelar ile dokunmadan iletişime geçebilmesini de sağlıyorlar.

Geçtiğimiz yıllarda Zeitgeist adlı bir belgeselde Rockefeller ailesinin tüm dünya nüfusuna mikroçipler uygulanması ile ilgili bir projelerinin bulunduğu anlatılmış, bu tip bir dönüşümün olası toplumsal etkilerinden bahsedilmişti.

Avustralya’nın öncülüğünü yapacağı projenin Rockefeller’lar ile bir alakası var mı bilemiyoruz, fakat proje her kimin ise, uygulamasının başladığına kuşku yok.

Şıvan Okçuoğlu

Odatv.com

Reklamlar

Etiketlendi:,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: