KOMPLO TEORİLERİ : 15 TEMMUZ DARBESİ MİT İÇİNDEKİ RTE’YE SADIK SIRDAŞ BİR BÖ LÜM İLE AKP DERİN DEVLETİNİN PROJESİDİR


1. Ordu içerisindeki anti-Tayyipçi subaylar, gizlice Tayyip’in tarafında olan subaylar tarafından gaza getirilmiştir. Bu subaylara, 15 temmuz 2016 darbesi haberi verilmiş ve bu darbe sırasında onlara düsen görevler anlatılmıştır (Köprüyü kapatmak, TRT’yi basmak).

2. Ordunun tamamına yakını darbenin arkasındaymış gibi gösterilmiş, her üst rütbeli subayın bir görevi varmış gibi yapılmıştır. Meclisi ele geçirecek, Tayyip’i tutuklayacak olanların başka subaylar olduğu söylenmiştir.

3. Yeri ve zamanı gelince, bu anti-Tayyipçi subaylar ‘üzerlerine düşeni’ yapmışlar, fakat diğer subaylar (planlandığı gibi) yapmamışlardır. Dolayısıyla darbeciler iyot gibi ortada kalmışlardır.

4. Ellerinde darbeyi gerçekleştirebilecek kadar güç olmayan darbeciler, durumun vahametini anlamış ve (normal bir darbede olması gereken) meclisi ele geçirme / Tayyip’i tutuklama ya da öldürme islerini de yapmaya girişmişlerdir.

5. Bu sebeple, ellerindeki sinirli güçle meclis binasına ve Tayyip’in (çoktan terk ettiği) Marmaris’te kaldığı otele ümitsizce saldırılar düzenlemişlerdir.

6. Bir darbede "ilk yapılması gereken" şeyler olan Meclisi ve sivil lideri ele geçirme operasyonlarının hem saatler sonra, hem de son derece zayıf bir şekilde yapılmaya çalışılmış olmasının sebebi budur.

Sonuç:

Plan son derece başarılı bir şekilde işlemiş, ordudaki anti-Tayyipçiler alenen ortaya çıkarılmış, ve Tayyip’in eline "artık istediğini yapabilirsin, istediğini as istediğini kes" seklinde bir koz verilmiştir. Şimdi gerek Başkanlık yolu açılmış gerekse Anti Laik uygulamaların devreye sokulması sağlanmıştır. Çünkü bu saatten sonra buna muhalif olanlar ister Kemalist olsun, ister Solcu olsun, ister Ateist Demokrat olsun artık FETULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUBUDUR.

Plan tiyatro mudur?

Halk, polis ve darbeyi yapanlar seviyesinde değildir. Son derece gerçektir. Çatışmalar, ölümler gerçektir. Fakat daha yukarı gidildiğinde, Tayyip seviyesinde planlıdır, tiyatrodur.

Bu işin ardında MİT’ten RTE’ye sadık küçük sırdaş bir bölüm ve AKP DERİN DEVLETİ bulunuyor.

Ordu içinde ki ANTİ AKP’ci personel özellikle teşvik edilerek darbeye giden taşlar nakış gibi işlenmiştir. Bu şekilde bir taşla aynı Ergenekon kumpasında olduğu gibi birkaç kuş vurulmuş oldu. Tayyip Erdoğan hem mağdur edebiyatına yeni bir sayfa katmış oldu, hem de tam olarak kadrolaşamadığı TSK’ya iyice yerleşti. Aynı zamanda da bir kısım Fetullahçı ve Anti AKP’ci subaydan kurtulmuş oldu. Halk nezdinde TEK ADAMLIĞINI pekiştirmiş oldu.

Neresinden bakarsanız bakın bu MİT İÇİNDEKİ DERİN DEVLETİN ZAFERİDİR.

Ama unutulan bir şey var. Gücünü ve makamını hile ve desiselerle oluşturan liderler geçmişimizden gördük ki tarihin tozlu raflarında yerini alıyor.

Kaynak: https://eksisozluk.com/entry/61759264

Link : Http://biliyomuydun.com/darbe-planinin-basarisiz-olma/

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , , , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: