ADNAN HOCA DOSYASI : HAREM AĞASI “ŞİZOFREN” ADNAN HOCA YALAKALIKTA ÇIĞIR AÇTI :))))))


Adnan Oktar : ‘Sayın Erdoğan, Türkiye’de Atatürk’ten Sonra Gelmiş En Büyük Liderdir”

A9 TV’de konuşan Adnan Oktar hiç kimsenin yok edemediği İddia Edilen Ergenekon Terör Örgütü’nü Başbakan Erdoğan’ın etkisizleştirdiğini söyledi

Adnan Oktar, İddia Edilen Ergenekon Terör Örgütü’nün yıllardır Türkiye ve bölge ülkelerinin başındaki en büyük bela olduğunu, bu kanlı örgütü Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın etkisiz hale getirdiğini ve millet olarak Başbakan’a sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

İŞTE ADNAN OKTAR’IN AÇIKLAMALARI:

“İddia Edilen Ergenekon Terör Örgütü Sayın Demirel’e feci şekilde zarar verdi. Turgut Özal’ı öldürdüler. Hatta daha önce Turgut Özal kendisine yapılan suikastı kimlerin yaptığını bildiğini ama söyleyemeyeceğini açıklamıştı. Bakın şu hale. Adlarını bile söyleyemiyor bir Cumhurbaşkanı…

Ondan sonra Tayyip Hocam çıktı, tam Ankara Seymenleri gibi, Efe gibi şöyle nara attı. Battal Gazi gibi maşaAllah. Tozunu dumanına kattı hepsinin. Şimdi İddia Edilen Ergenekon Terör Örgütü tir tir titriyor.

Bazıları “Asacağız seni” dediler. Hatta darağcının ucunda resmini yayınladılar. Tayyip Hocam “Ben üstümde kefenimle geldim” dedi. “İstediğinizi yapın, hiçbir şey yapamayacaksınız” dedi Başbakanımız maşaAllah.

İddia Edilen Ergenekon Terör Örgütü’nü daha önceki Koalisyon Hükümetleri de adları gibi biliyorlardı. Ama hiçbir şey yapamadılar. Bütün Türkiye çekiniyordu bu örgütten. Çünkü öyle kalleş bir örgüt ki… Şeytan gibi… Görünmüyor… Ve cinayet üstüne uzmanlaşmış bir örgüt. Sadistlik ve işkencede uzmanlaşmışlar. Tuzak kurmada üstlerine yok. Bir tek Türkiye’de yapılanmış değil bunlar. Azerbaycan’da, Suriye’de ve çok yerde yapılanmışlar bunlar.

Sayın Başbakan bölgenin üzerine böylesine çökmüş bir yapılanmayı yok etti. Kardeşim, sırf bundan dolayı bile diyorum ki “Sayın Başbakan Atatürk’ten sonra Türkiye’deki En Büyük Liderdir”.

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

www.ozelburoistihhbarat.com

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: